Artikels

Go-electro

28/04/2025
content divider
Onze Go-electro-campagne om nog meer jongeren aan te zetten tot een studiekeuze waarbij ze concreet kunnen bijdragen aan een beter klimaat is gelanceerd.

De campagne

Via publicaties en video’s op sociale media, worden de jongeren verwezen naar de website go-electro.be waar ze een hoop aan informatie vinden over welke beroepen en opleidingen er mogelijk zijn.

Aan de hand van vragen over hun droomjob én met behulp van Artificial Intelligence worden jongeren op social media live getransformeerd tot o.a. Telecom Ninja (= installateur telecom zendmasten) of High-tech Wizard (= domoticaspecialist). Influencers zoals MrKrul en David Rodriguez werden de enthousiaste ambassadeurs van de campagne. Zij geven online het voorbeeld. Wie zijn droomjob op social media deelt, maakt kans op een powerprijs: een hig tech LED-bag.

De campagne Go-electro wordt mee ondersteund door onze sociale partners Eloya, Nelectra, FEE, Techlink, ABVV-Metaal, ACV-CSC Metea en MWB-FGTB.

Ontdek de video’s van onze Nederlandstalige ambassadeur MrKrul, alsook de video’s van onze Franstalige ambassadeur David Rodriguez.

Neem een kijkje op de website

Meer weten

Bezoek ook onze sociale media kanalen: Facebook & Instagram en volg de campagne vanop de eerste rij.